Szukamy programisty pod projekt RAGE:MP (GTA V)

Odpowiedz Nowy wątek
2019-07-02 00:44
0

Witamy!

Szukamy komunikatywnej i poważnej osoby, która pomoże nam w stworzeniu gamemoda do naszego serwera (GTA V - Rage:MP) o charakterystyce DM/Freeroam. Jesteśmy grupą ludzi, których pasją jest prowadzenie serwerów multiplayer i zapewnianie graczom fajnej i ciekawej rozrywki. Mamy za sobą projekty, które w przeszłości osiągnęły sukces na platformie San Andreas Multiplayer. Chcemy to powtórzyć również tutaj!

Nasze kompetencje w programowaniu w języku C#/C++ oceniamy na początkujący, mamy doświadczenie w pisaniu prostych skryptów, dlatego też szukamy osoby, która w stopniu zaawansowanym/średnio-zaawansowanym zna język/-i i w trakcie procesu tworzenia gamemoda, będziemy się mogli od niej wiele nauczyć.

Osobie, która dołączy do naszego projektu oferujemy miejsce w zarządzie projektu, które umożliwi dostęp do wszelkich zasobów projektu i zapewni bezproblemową pracę. O innych kwestiach tj. plan na prowadzenie serwera i wynagrodzenie porozmawiamy prywatnie.

Strona serwera będzie oparta na silniku IP.Board od Invision Community, pod który tworzymy swój autorski styl i w przyszłości różnego rodzaju panele dostosowane pod serwer.

Prosimy o kontakt pod adresem e-mail [email protected] lub w prywatnej wiadomości na forum, którym się właśnie znajdujesz. 🙂

Pozdrawiamy.

edytowany 1x, ostatnio: b0wtruckle, 2019-07-16 21:15

Pozostało 580 znaków

2019-07-16 21:15
0

Odświeżam. Zapraszamy do współpracy i poznania większej ilości szczegółów.

Pozostało 580 znaków

Odpowiedz
Liczba odpowiedzi na stronę

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0