Programista .NET

SoftForYou Sp. z o.o.

5 000 - 10 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Inne

Poszukujemy programistów w obszarze tworzenia oprogramowania w technologii .NET, którzy będą współuczestniczyć przy realizacji projektów dla klientów korporacyjnych.

Oferujemy pracę dla osób bez doświadczenia będących na początku swojej kariery zawodowej oraz dla osób mających za sobą doświadczenie na tym stanowisku.

Wymagania:
- Znajomość technologii . NET
- Sprawne posługiwanie się pakietem Visual Studio 2012 lub wyżej
- Podstawowa znajomość zapytań do baz SQL
- Komunikatywność, skrupulatność, odpowiedzialność oraz dokładność
- Dodatkowym atutem będzie posługiwanie się technologią WebForms, C#, C++

Obowiązki:
- Tworzenie aplikacji desktopowej w oparciu o technologię .NET
- Dostosowanie aplikacji do aktualnych potrzeb biznesowych
- Praca z bazami danych MS SQL
- Udział w spotkaniach projektowych
- Wersjonowanie wersji i opisywanie kolejnych dystrybucji

Oferujemy:
- Wynagrodzenie stosowne do wiedzy i umiejętności
- Wpływ na tworzone rozwiązania
- Stabilną pracę przy innowacyjnych technologiach na skalę krajową
- Stałe zatrudnienie w biurze w Lesznie - woj. Wielkopolskie
- Pomoc przy relokacji, przeprowadzce jeżeli zechcesz zmienić miejsce zamieszkania podejmując tą pracę
- Pracę w nowoczesnym biurze, w dogodnej lokalizacji
- Miła i bezstresową atmosferę w pracy

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― SVN
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Zwrot kosztów dojazdów
  • Telefon służbowy
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Darmowy parking
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowe przekąski
  • Kuchnia

O SoftForYou Sp. z o.o.

Tworzymy rozwiązania dla branży farmaceutycznej unikalnej na skale krajową. Z naszych rozwiązań korzystają korporacje, średnie i małe firmy. Zapewniamy klientom szerokie wsparcie przy korzystaniu z systemów w sposób efektywny pozwaljący osiągnąć konkretne korzyści biznesowe.