Programista Python Django

LeanLAB.pl

7 000 - 12 000 zł brutto

  • Umowa o pracę Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

  • 6-10 pracowników Rozmiar firmy

  • 2003 Rok założenia firmy

  • https://www.leanlab.pl/ WWW

Język programowania
Framework
Narzędzia
Inne

Opis oferty

Co oferujemy
  • elastyczne godziny pracy
  • wsparcie i doświadczenie całego zespołu
  • bony konferencyjne i szkoleniowe
  • możliwość pracy zdalnej (20-60%)
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę (możliwe też B2B)

Wymagania
  • biegła znajomość języka Python
  • doświadczenie w pracy z Django w wersjach od 1.5 (poparte przykładowymi realizacjami)
  • podstawowa znajomość HTML, CSS, JavaScript pozwalająca tworzyć i modyfikować podstawowe szablony
  • znajomość systemów kontroli wersji Git
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na samodzielne czytanie dokumentacji oraz rozwiązywanie problemów

Dodatkowym atutem będą:

  • znajomość innych języków skryptowych jak Ruby, Perl, PHP
  • znajomość Docker
  • znajomość baz danych MySQL oraz PostgreSQL

Zakres obowiązków

  • samodzielne tworzenie nowych aplikacji
  • tworzenie automatycznych testów kodu
  • tworzenie dokumentacji projektowej
  • analiza wymagań klientów
  • modyfikacja istniejącego kodu Python oraz Django
  • tworzenie i modyfikacja podstawowych szablonów HTML i CSS

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (zwanym dalej RODO), informujemy, że:
  1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Netro.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Miechowie, ul. Janów Górny 1, 32-200 Miechów zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, numer KRS 0000638306, NIP 6591545650, REGON 365450938
  2. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacj na podstawie art. 6 ust. 1 lit a) RODO – zgoda wyrażona poprzez przesłanie aplikacji. Dane będą przechowywane przez okres do 6 miesięcy od rozpoczęcia rekrutacji.
  3. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  4. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofanie. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  5. Ma Pan/i także prawo do przenoszenia danych (w szczególności historii transakcji)
  6. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  7. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak niepodanie danych oznaczonych jako niezbędne do świadczenia usług uniemożliwi ich świadczenie.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― Git
  • System zarządzania projektem ― JIRA
  • Metodologia Agile ― Scrum
  • Komunikator firmowy ― Slack
  • Code review ― Bitbucket
  • Continuous Integration ― Pipelines
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Laptop
  • Szkolenia
  • Elastyczne godziny pracy

O LeanLAB.pl

Systemy Online
Tworzymy portale internetowe oraz systemy CRM/ERP dla produkcji i usług.