.Net Developer ~ min. 1,5 roku doświadczenia

Crestt

65 - 90 zł netto / godzinowo

  • Kontrakt Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

  • 51-100 pracowników Rozmiar firmy

  • 2017 Rok założenia firmy

  • http://www.crestt.pl/ WWW

Język programowania
Baza danych

Opis oferty

Cześć!

Poszukujemy .NET Developera min. 1,5 roku doświadczenia :)
Miejsce pracy: Warszawa

Must have:
Znajomość środowiska programistycznego Visual Studio 2017.
Doświadczenie w pracy z MS SQL Management Studio.
Dobra znajomość MS SQL oraz umiejętność pisania zapytań do baz danych.
Umiejętność programowania w C#.
Doświadczenie w pracy z technologią ASP.NET.

Zadania:
Projektowanie i programowanie aplikacji oraz udoskonalanie już istniejących.
Analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją techniczną.
Tworzenie dokumentacji technicznej niezbędnej w procesie rozwoju aplikacji.
Zbieranie wymagań oraz zgłaszanie propozycji działań usprawniających i korygujących, w zakresie obsługi aplikacji.

Widełki:
8 000 – 11 000 PLN brutto/miesiąc (UoP)
65 – 90 PLN plus  VAT/godzina (B2B)
9 500 – 13 000 PLN brutto/miesiąc (UZ ze statusem studenta)

CV proszę wysyłać na adres: [email protected]

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― Git
  • System zarządzania projektem ― Jira
  • Metodologia Agile ― Scrum
  • Komunikator firmowy
  • Code review ― GIT
  • Continuous Integration ― Jenkins, Docker, Maven
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia

O Crestt

Misja firmy Crestt opiera się na wsparciu Klientów w osiąganiu celów biznesowych poprzez skuteczne i bezpieczne wdrażanie dopasowanych rozwiązań informatycznych w zakresie zaplecza technologicznego oraz zasobów ludzkich.
Dostarczamy konsultantów, usługi i rozwiązania informatyczne w obszarze zaawansowanej analityki dla firm z sektora finansowego i telekomunikacyjnego. Zapewniamy wynajem doskonałych specjalistów oraz wyspecjalizowanych zespołów zadaniowych. Realizujemy projekty wdrożeniowe wymagające zindywidualizowanego podejścia do realizacji. Słuchamy uważnie naszych Klientów i zapewniamy wysoką elastyczność w działaniu.