JavaScript (ServiceNow) Developer

Nuvolax Poland

8 000 - 15 000 zł brutto

  • Umowa o pracę Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

  • 31-50 pracowników Rozmiar firmy

  • 1998 Rok założenia firmy

  • http://nuvolax.com/ WWW

Język programowania
Framework

Nuvolax Poland Sp. z o. o. poszukuje osób z różnym doświadczniem (junior / mid-senior / senior) na stanowisko:

Miejsce pracy: Suwałki lub zdalnie

Zakres obowiązków
  • Analiza wymagań projektowych, makietowanie rozwiązań
  • Implementacja aplikacji na platformie ServiceNow
  • Testowanie i przygotowanie dokumentacji
  • Zdobywanie wiedzy i certyfikacja na platformie ServiceNow
  • Współpraca z Product Managerem oraz innymi członkami zespołu
Wymagania
  • Wykształcenie techniczne lub ostatnie lata studiów
  • Umiejętność programowania w JavaScript, znajomość HTML5, CSS, SQL, OOP
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Analityczne myślenie i determinacja w rozwiązywaniu problemów
  • Chęć do nauki i rozwoju osobistego
Mile widziane
  • Znajomość AngularJS, Bootstrap, PHP
  • Znajomość ITIL / ITSM oraz metodologii SCRUM
Oferujemy
  • Umowa o pracę na pełen etat
  • 30 dni płatnego urlopu
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, atrakcyjne środowisko pracy, dobrą kawę
  • Realizacja projektów w międzynarodowym zespole
  • Szkolenia ServiceNow, ITIL, Agile
  • Wiedza z zakresu wdrażania projektów IT Service Management, Customer Service Management, IT Operations Management

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres email [email protected]

Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli:
1. Administratorem danych osób aplikujących o pracę jest Nuvolax Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Suwałkach 16-400, ul. Innowacyjna1, która przetwarza dane
w celu przeprowadzenia rekrutacji, w tym dla zapewnienia kontaktu z osobą ubiegającą się o zatrudnienie.
2. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji jest dobrowolne.
3. Masz prawo w dowolnym momencie wycofać zgody na przetwarzanie danych na potrzeby niniejszej lub przyszłych rekrutacji, kierując informację o jej
wycofaniu na wskazany wyżej adres/adres e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie
zgody przed jej wycofaniem.
4. Dane osobowe na potrzeby niniejszej rekrutacji będą przechowywane przez 3 miesiące od zakończenia rekrutacji. W przypadku wyrażenia zgody
na przechowanie danych dla potrzeb przyszłych rekrutacji dane będą przechowywane przez 1 rok od zakończenia niniejszej rekrutacji.
5. Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorującego ochronę danych osobowych.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile ― Scrum
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Siłownia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Darmowy parking
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Kuchnia
  • Karta multisport (lub podobna)

O Nuvolax Poland

'Nuvolax Poland' jest oddziałem globalnej firmy 'Nuvolax' zajmującej się automatyzacją procesów biznesowych przy użyciu produktów (platformy) ServiceNow (servicenow.com).

Nuvolax, z siedzibą w Sztutgarcie, Niemcy, istnieje na rynku od 1998 roku. Firma świadczy kompleksowe usługi wdrażania rozwiązań mających na celu optymalizację procesów biznesowych przedsiębiorstw, mianowicie IT Service Management, IT Operations Management, Customer Service Managment, oraz powiązane. Nuvolax dostarcza usłgu klientom głównie z regionu DACH (Niemcy, Austria, Szwajcaria), lecz także klientom globalnym z Azji oraz Ameryk.