Mid-Level PHP Developer

MOLEO Sp. zo.o.

7 500 - 14 000 zł brutto

  • Umowa o pracę Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

  • 101-200 pracowników Rozmiar firmy

Język programowania
Baza danych
Narzędzia

Poszukujemy osób otwartych na nowe doświadczenia, nie bojących się podejmować wyzwania i chętnych do wzięcia udziału w naszych osiągnięciach. Zespół IT liczy 15 osób i jest ukierunkowany na ciągłe doskonalenie oraz tworzenie nowych systemów automatyzujących procesy biznesowe.
Pracujemy w technologiach PHP, Java, Angular, Vue.js , JS/HTML5, Ajax, CSS3, C#, C, C++, Perl, Scala, EDI (Edifact, X12) . Stale podnosimy kwalifikacje naszych pracowników oraz zapewniamy wsparcie mentorów. Oferujemy darmowe szkolenia, pakiet medyczny, niezbędne narzędzia oraz elastyczne godziny pracy.

Zakres obowiązków:

  • integracja systemów klasy ERP z systemami e-commerce,
  • rozwijanie aplikacji w technologii PHP,
  • tworzenie innowacyjnych rozwiązań wspomagających proces biznesowy,
  • automatyzacja procesów sprzedażowych.
Wymagania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji w języku PHP,
  • minimum rok doświadczenia w programowaniu procesów związanych z systemami ERP,
  • umiejętność korzystania z technik programowania obiektowego w codziennej pracy,
  • umiejętność logicznego myślenia, analizowania i rozwiązywania problemów biznesowych przy zastosowaniu oprogramowania,
  • znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych, preferowane PostgreSQL, Oracle,
  • znajomość przynajmniej jednego z frameworków (Zend2, Symfony3),
  • znajomość technologii internetowych takich jak: (JS/ HTML5, Ajax),
  • doświadczenie w pracy z SOAP/REST API,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (git, svn),
  • mile widziane doświadczenie w pracy z RabbitMQ , Amazon Web Services,
  • znajomość języka angielskiego

Chcemy Ci zaoferować:

  • elastyczne godziny pracy,
  • stabilne zatrudnienie (forma umowy według Twoich preferencji),
  • interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość stałego rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, zwrot kosztów za kursy, konferencje, lekcje języka angielskiego i niemieckiego, kącik biblioteczny),
  • niezbędne narzędzia pracy

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― Git
  • System zarządzania projektem ― JIRA
  • Metodologia Agile ― Scrum
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Kącik biblioteczny

O MOLEO Sp. zo.o.

Nasz sukces jest miarą Twojego sukcesu!
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się spółką, działającą w branży e-commerce oraz IT. Nasze działania skierowane są na rozwój sprzedaży na rynkach zagranicznych i wypracowaniu rozpoznawalnej, międzynarodowej marki MOLEO.
Naszym zdaniem, markę tworzą ludzie, więc zależy nam na zbudowaniu energicznego i zaangażowanego zespołu.