Frontend Developer

Agencja Pracy FallWork Sp. z o.o.

6 000 - 9 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

  • 51-100 pracowników Rozmiar firmy

  • 2008 Rok założenia firmy

  • https://www.fallwork.pl/ WWW

Język programowania
Framework

Opis oferty

FallWork Sp z o.o. nr Certyfikatu 6231

To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

W związku z powstawaniem autorskiego projektu obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Miejsce pracy: Poznań

OPIS STANOWISKA:
  • praca dotyczy tworzenia i obsługi autorskiej platformy rekrutacyjnej
  • ścisła współpraca z zespołem programistów i marketingu
  • duża samodzielność w działaniu

WYMAGANIA TECHNOLOGICZNE:
  • Angular 2+
  • TypeScript
  • Bootstrap
  • JQuery
  • HTML 5
  • SCSS
  • minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia

OFERUJEMY:
  • stawka uzależniona od doświadczenia
  • UoP lub B2B
  • praca w młodym zespole przy nowym, wymagającym projekcie
  • komfortowe biuro w dobrej lokalizacji (ul. Towarowa 35, Poznań, budynek DELTA)
  • praca w godzinach 8-16 lub 9-17

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Aplikacje proszę składać za pośrednictwem przycisku APLIKUJ.
Każda aplikacja powinna zawierać zgodę na przetwarzanie danych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy ― Spark
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O Agencja Pracy FallWork Sp. z o.o.